job
Polen, WroclawPolen, Wroclaw

United Parcel Service

Publiseringsdato 26.06.2024

Brokerage Rater with Norwegian - Interim Shift

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość - ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:
  • Nadawanie odpowiednich kodów celnych;
  • Przygotowywanie dokumentów celnych;
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Prace administracyjne;
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale.

Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka norweskiego w mowie i w piśmie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do pracy na zmianie popołudniowej od poniedziałku do piątku od godziny 14.00 do 22.00;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Plan emerytalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach.

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.